Jeigu užsukai į šį puslapį, šis kvietimas tau aktualus. Kiekvieno mūsų gyvenime yra daug streso ir nerimo. Yra akimirkų kai jaučiamės gyvesni, o yra akimirkų lyg būtume mirę.

Žemiau yra pakvietimas į vakarą, kurio metu sužinosi kaip suvaldyti stresą.

Skirk 2 min., perskaityk ir registruokis, jeigu tau aktualu, kaip suvaldyti stresą ir kasdien turėti energijos.

Kam skirta?

  • Norintiems suvaldyti stresą;
  • Norintiems turėti daugiau energijos;
  • Sumažinti įtampos kiekį darbe;
  • Norintiems atsikratyti nerimo jausmo;

Kas čia bus?

2 val. praktinis užsiėmimas, kurį ves iš psichoterapeutas Aidas Giedraitis ir verslo konultantas Darius Pietaris. Speciali kūno praktika paremta kvėpavimo pratimais. Vakaro metu vyks 4 d. Dwari kvėpavimo grupės pristatymas. Pristatymas ne teorinis, o praktinis, leisiantis išbandyti ir patirti kas tai yra.

Kaip tai veikia ir kodėl tai svarbu?

Dėl didelio kiekio streso ir įtampos dalis vidinių raumenų patiria įtampą ir spazmus. Dalis pilvo ertmės ir nugaros raumenų grupės įsitempia ir dažnai neatsipalaiduoja. Toks įsitempimas riboja energijos judėjimą, ko pasekoje dar labiau auga įtampa ir stipriau jaučiasi nuovargis.

Šių raumenų įsitempimas yra tiek mums įprastas, kad mes nepastebime to, tačiau galime pastebėti pasekmės požymius: dažnas nuovargis, galvos ir nugaros skausmai. Energijos, o kartais noro veikti, stoka.

Vakarų ir rytų išmintis

Vakarų Europos ir JAV specialistai (Alexander Lowen, Arthur Janov, Wilhelm Reich) aptiko, kad rytuose esančios kūno praktikos padeda valdyti įtampą, stresą, nerimą. Viena iš efektyviausių kūno praktikų yra sąmoningas kvėpavimas.

Kiekvienas iš mūsų žino, kad norint nusiraminti, reikia pradėti giliai kvėpuoti. Energija gali judėti tik tada, kai raumenys atpalaiduoti. Sąmoningo kvėpavimo pratimų dėka, kvėpuojant mes atpalaiduojame vidinius raumenis. Tai leidžia jaustis gyvesniais, jausti mažiau streso ir įtampos.

Kiek kainuoja?

2 val. vakaro kaina yra 10 €.

Kada kur vyks?

Vilniuje, Kovo 29 d. antradienį nuo 19.00 iki 21.00.Daugiau informacijos užsiregistravus.

Nori pabandyti ir sužinoti daugiau? Registruokis į 2 val. pristatomąjį vakarą.

Turi klausimų? Skambink +37068260352 arba spausk užduoti klausimą.

    Jūsų vardas

    Jūsų el. pašto adresas

    Telefono numeris