Mano vardas yra Pushan, išvertus iš Sanskrito šis žodis reiškia ,,Saulė“.

Saulė atneša šviesą, džiaugsmą, šilumą, energiją ir gyvybę į mūsų gyvenimą. Saulė gali pažadinti mumyse troškimą eksperimentuoti šia gyvybine energija, tam mes dažniausiai naudojame aktyvias meditacijas (angl. Active Meditations), kurios sukurtos tam, kad vyrai ir moterys galėtų valdyti stresą ir išmokų atsipalaiduoti. Vidines galias taip pat padeda išlaisvinti Deimantinis kvėpavimas, kuris aktyvuoja gyvybinę energiją ir išlaisvina kūne “įstrigusias” emocijas.

Asmeninė informacija

Pushan gimė 1967.
Prieš pradėdamas savo dvasinę kelionę, jis buvo verslininkas ir sėkmingai valdė įmones Bilbao, Ispanijoje.

Nepaisant sėkmės verslo pasaulyje, jis vis girdėjo vidinį balsą, kuris sakė, jog jo gyvenime kažko trūksta.

Emociškai sunkus metas, prasidėjęs po tėvo mirties, paskatino Pushan ieškoti naujos gyvenimo kelrodės žvaigždės. Jis pardavė savo verslą ir atsitraukė nuo gerai pažįstamos aplinkos, persikeldamas į Peru. Ten jis sutiko savo pirmąjį dvasinį mokytoją, gerai žinomą vietinį šamaną (Alonso del Rio), iš kurio pradėjo mokytis naujojo pasaulio mistikos.

Jo tyrinėjimai atskleidė kitas tolimųjų kraštų disciplinas ir atvedė į Indiją. Ten Pushan sutiko Indijos mistiką, pakeitusį jo gyvenimą visam laikui – netikėtas jo susitikimas su Osho ir meditacinės terapijos transformavo gyvenimo suvokimą. Tuštumos jausmas, slėgęs visą gyvenimą, pirmą kartą atsitraukė.

Asmeninio ir profesinio augimo troškimas bei pasišventimas padėjo Pushan nukreipti visą energiją į mokymosi būdus ir jų paiešką. Keletas iš disciplinų, kurių jis mokėsi:

Darbo su kūnu metodai
Šamaninis kvėpavimas
Kvėpavimas su Diamond Breath kvėpavimo mokykla
Aktyvios meditacijos
Tantra
Seksualinio sąmoningumo ugdymas
Santykių konsultavimas
Darbas su grupėmis
Reiki and Chi Kung (Qi Qong)

Patyręs savęs ieškojimo prasmę ir vertę, Pushan nusprendė paskirti gyvenimą dalinimuisi savo keliu su tais, kurie taip pat siekia užpildyti vidinę tuštumą kai kuo ypatingu.

Šiuo metu Pushan dirba su komanda, sukūrusia magišką Diamond Breath mokyklą meditacijos centre Italijoje: Devapath, Dwari ir Shanti. Jis taip pat prisideda prie grupių bei seminarų, veda individualias sesijas.

Sužinoti apie artėjančias grupes čia